ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode

EuReCa
МЕРЕЖА ДІАЛІЗНИХ ЦЕНТРІВ
МенюМеню

Підготовка до гемодіалізу

Існує 3 типи доступу для гемодіалізу:

 • Катетер для гемодіалізу
 • Фістула
 • Судинний протез

Перед початком лікування гемодіалізом необхідно виконати операцію для забезпечення доступу до вашої кровоносної системи. Залежно від стану вашого здоров’я, міцності вен та інших факторів, Ви та Ваш лікар вирішуєту, який тип доступу буде для вас оптимальним.  Ці операції можуть виконуватись амбулаторно. Катетери для гемодіалізу, як правило, не рекомендують використовувати довгостроково, оскільки з часом, вони забезпечують меншу швидкість кровотоку та їх використання пов'язане з більшим ризиком потрапляння інфекції та утворення тромбів.

АВ фістула для гемодіалізу

АВ фістула

Процедура гемодіалізу
Процедура гемодіалізу
Завершення процедури
Завершення процедури
Бандаж для гемостазу
Бандаж для гемостазу
Стерильні пов'язки на місцях пункції
Стерильні пов'язки на місцях пункції
 • Артеріовенозна (АВ) фістула вважається найкращим вибором для гемодіалізу - вона формується з власних кровоносних судин, забезпечує оптимальний кровотік і має найменші шанс інфікуватись.
 • Для створення АВ-фістули, іноді її називають гемодіалізною фістулою, хірург з'єднує артерію та вену - під шкірою передпліччя або плеча.
 • "Дозрівання" фістули АВ займає 6-8 тижнів. Цей час потрібний для загоєння фістули та ремоделювання (зміни розміру та структури) вен пацієнта. Терміни дозрівання досить умовні. Так, у людей з добре розвинутими венами (великий діаметр, добре контуруються) використання фістули можливе вже протягом 2-х тижнів після її формування. А, наприклад, у хворих поважного віку, цукровим діабетом дозрівання може тривати багато місяців. Тому, рекомендовано проводити формування артері-венохної фістули приблизно за 6 міс. до початку її використання або при зниженні швидкості клубочковї фільтрації нижче 20 мл/хв.

АВ-протез для гемодіалізу

АВ-протез

 • Артеріовенозний (AV) протез - це місце доступу, утворене спеціальною синтетичною трубкою, яка з’єднує вену та артерію на вашій руці.
 • Щоб створити AV-протез, хірург з’єднує вашу артерію з синтетичним протезом інший бік якого з'єднується з вашою веною.  Протез розміщується під шкірою передпліччя або плеча.
 • Зазвичай використовувати АВ-протез можна через 2-3 тижні.
 • Артеріовенозний протез є чудовою альтернативою доступу для людей, у яких малі або дуже розгалужені вени.
 • Лікування із застуванням АВ-протезу вимагає такого самого процесу канюлювання, що і АВ-фістули - медсестра поміщає у протез 2 голки.

Катетер для гемодіалізу

Катетер для гемодіалізу

Перев'язка центрального венозного катетера для гемодіалізу Перев'язка центрального венозного катетера для гемодіалізу Перев'язка центрального венозного катетера для гемодіалізу Перев'язка центрального венозного катетера для гемодіалізу
Перев'язка центрального венозного катетера для гемодіалізу
 • Здебільшого, гемодіалізний катетер (центральниий венозний катетер або венозний катетер) не є постійним рішенням - він використовується для судинного доступу лише до того моменту, поки не буде готова фістула або протез.
 • Катетер для гемодіалізу імплантується (встановлюється) лікарем. Гемодіалізний катетер - це довга Y-подібна трубка, яка, зазвичай, прокладена під шкірою і розміщена у вашій шиї, грудях або паху. Катетер для гемодіалізу розміщується у центральній (тій, що безпосередньо веде до серця) вені. 
 • Катетер для гемодіалізу можна використовувати негайно - ви будете готові до гемодіалізу відразу після імплантації.
 • Катетери для гемодіалізу мають вищий ризик згортання крові та інфікування та забезпечують меншу швидкість кровотоку - вони не рекомендовані для тривалого періоду використання.
 • Якщо ви використовуєте катетер для гемодіалізу, оскільки ваші судини недостатньо міцні для фістули або протезу, можливо, ви зможете перейти на інший тип доступу.

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.

Як безкоштовно отримати лікування гемодіалізом
Як безкоштовно отримати лікування гемодіалізом

Чотири кроки, для початку безкоштовно лікування діалізом у безпечних і комфортних умовах за програмою медичних гарантій.Дізнатись більше

Основи лікування нирок
Основи лікування нирок

Нирки – головний «фільтр» організму. Здоровий спосіб життя та правильне харчування – фундамент профілактики захворювань та відновлення нормальної роботи нирок. Медикаментозна та діалізна терапія – що, як і навіщоДізнатись більше

Види гемодіалізу
Види гемодіалізу

·  Звичайний гемодіаліз
·  Подовжений амблаторний гемодіаліз
·  Високопоточний гемодіаліз
·  Короткий щоденний гемодіаліз
·  Гемодіафільтрація
·  Нічний гемодіаліз
·  Домашній гемодіалізДізнатись більше

Супровід діалізних пацієнтів
Супровід діалізних пацієнтів

Супровід пацієнтів у діалізному центрі EuReCa здійснюється мультидисциплінарною командою лікарів нефрологів, кардіологів, ендокринологів, дієтологів та ін., які ретельно контролюють параметри процедури діалізуДізнатись більше

Гемоперфузія
Гемоперфузія

Нейтральна макропориста 3D адсорбційна смола ефективно адсорбує середньомолекулярні токсини та уремічні токсини, що зв’язані з білками. На даний час, HD/HDF+HP є пріоритетною терапією для вилучення уремічних токсинів у пацієнтів з ТХНН. Виключні можливості та вичерпне видалення уремічних токсинівДізнатись більше

Калькулятор швидкості ультрафільтрації
Калькулятор швидкості ультрафільтрації

Дослідження показали зв’язок між високою швидкістю ультрафільтрації (ШУФ) та смертністю діалізних пацієнтівДізнатись більше

Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
Мультидисциплінарна клініка EuReCa