ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode

EuReCa
МЕРЕЖА ДІАЛІЗНИХ ЦЕНТРІВ
МенюМеню

Часті питання

Яку вартість процедури гемодіалізу сплачує пацієнт?

Лікування гемодіалізом громадянам України проводиться безкоштовно, оскільки надається за програмою медичних гарантій, тобто оплачується Національною службою здоров'я України.

Див. Програма медичних гарантій

Скільки коштує медичний супровід пацієнтів на гемодіалізі?

Супровід пацієнтів у діалізному центрі EuReCa здійснюється мультидисциплінарною командою лікарів та входить в програму медичних гарантій, тобто, для пацієнта він є безкоштовним.

Див. медичний супровід

Скільки коштує консультація нефролога при проведенні гемодіалізу?

Консультація нефролога стосовно лікування гемодіалізом проводиться безкоштовно. Так само, незалежно від наявності або відсутності направлення сімейного лікаря, консультація стосовно показань до лікування гемодіалізом і можливості його проведення є безкоштовною.

Чи може пацієнт обирати графік та час процедури?

Так, пацієнт може обрати та, за потреби, змінити день та зміну, в яку проводиться лікування.

Яка вартість проведення лабораторних аналізів під час лікування гемодіалізом?

Проведення лабораторних аналізів діалізним пацієнтам проводиться безкоштовно, за переліком, який входить до програми медичних гарантій і оплачується НСЗУ. Перелік включає:

- загальний аналіз крові+формула, антитіла до НСV, антитіла до HBsAg,
- антитіла до HIV, RW,  паратиреоїдний гормон, сироватковий феритин, насичення трансферину, креатинін
- сечовина до ГД, сечовина після ГД, загальний білок, альбумін, глюкоза, кальцій, фосфор, натрій, магній, калій до ГД, калій після ГД, бікарбонати до ГД, бікарбонати після ГД, АЛТ, фракції білірубіну, тригліцериди, холестерин, сечова кислота, бакпосів з носа.

Чи проводиться лікування анемії діалізним пацієнтів і яка вартість такого лікування?

Всім пацієнтам проводиться діагностика та, за потреби, лікування анемії, з використання довенних препаратів заліза та оригінального еритропоетину ("Мирцера"). Лікування проводиться за програмою медичних гарантій, тобто безкоштовно для пацієнта.

Які обстеження серцевої-судинної системи проводять діалізним пацієнтам і яка їх вартість?

Всім діалізним хворим безкоштовно проводять ЕКГ та УЗД серця. За необхідності амбулаторний моніторинг артеріального тиску. Всі обстеження безкоштовні.

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.

Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
Мультидисциплінарна клініка EuReCa