ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode

EuReCa
МЕРЕЖА ДІАЛІЗНИХ ЦЕНТРІВ
МенюМеню
Законь Костянтин Миколайович

Законь Костянтин Миколайович

Головний лікар, лікар-нефролог вищої категорії, кандидат медичних наук

У 2000 р. закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа», а у 2002 р там же інтернатуру за спеціальністю «Терапія».

З 2006 р. завідувач відділенням нефрології та діалізу, з 2007 р. - відділенням інтенсивної нефрології, а з 2015 р. - завідувач відділу інтенсивної нефрології Інституту нефрології Національної академії медичних наук України.

У 2014 р. захистив дисертацію та отримав ступінь кандидата медичних наук «Диференційоване застосування гемодіалізу або гемофільтрації в комплексному лікуванні кардіохірургічних пацієнтів з гострим пошкодженням нирок», яка зокрема присвячена лікуванню пацієнтів з поєднаним ураженням серця, легень та нирок.

У 2018 р. підтверджено вищу кваліфікаційну категорію з нефрології.

У  2020 р. присвоєна друга кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Організція і управління охороною здоровʼя».

Автор та співавтор більш ніж 30 наукових робіт, посібників, медичних стандартів та протоколів лікування нефрологічних пацієнтів МОЗ України.

Постійно бере участь у національних та міжнародних медичних конгресах та конференціях не тільки як слухач, але й в якості доповідача.

2003 р. – стажування з перитонеального діалізу (лікарня ім. С.П. Боткіна (Москва), Міський нефрологічний центр м. Москва). 2007 р. – спеціалізація з нефрології (НМАПО ім. П.Л. Щупика). 2008 р. – курси «Экстракорпоральные методы очищения крови в интенсивной терапии» (Науковий центр серцево-судинної хірургії РАМН ім. О.М. Бакулєва, Москва).

2010 р. – курси “19TH International Vicenza Course on Critical Care Nephrology” (відділення нефрології, діалізу і трансплантації госпіталю Сан Бортоло, Віченца, Італія). 2014 р. — тренінг з використання систем для гемодіалізу Artis Physio (Gambro) і системи для гострої терапії Prismaflex (Gambro) (Братислава, Словаччина). 2015 р. — спеціалізація з організації і управління охороною здоров’я.

У 2000 – 2006 рр. працював лікарем відділенням хронічного гемодіалізу Центральної міської клінічної лікарні м. Києва та лікарем відділення трансплантації нирки і гемодіалізу Інститут хірургії і трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України. У цей період брав участь у впровадженні у практику охорони здоров’я нових методів лікування, нічний гемодіаліз (2002), перитонеальний діаліз (2003).

Під час роботи в Інституті нефрології брав участь у впровадженні таких методів діагностики та лікування як черезшкірна біопсія нирки під контролем УЗД (2006), перитонеальний діаліз (2006), автоматичний перитонеальний діаліз (2007), тривалі та гібридні методи діалізної ниркової замісної терапії для лікування гострого пошкодження нирок (2007), екстракорпоральна мембранна оксигенація (2010), внутрішньоаортальна балонна контрапульсація та ексракорпоральна підтримка життя (2013) в лікування.

Коло науково-практичних інтересів К.М. Законя включає діагностику та лікування пацієнтів з поєднаною патологією різних органів і систем (кардіо-ренальний, пульмо-ренальний та гепато-ренальний синдроми, онконефрологія тощо), у тому числі з поліорганною недостатністю та сепсисом, застосування гемодіалізу та перитонеального діалізу у пацієнтів з гострим пошкодженням нирок та хронічною хворобою нирок.

Участь в асоціаціях

  • Європейська асоціації нефрологів (ERA-EDTA)
  • Міжнародна асоціація нефрологів (ISN)
  • Асоціація нефрологів України
  • Національний нирковий Фонд (Україна)

 

НефрологДіалізний центр EuReCa

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
Мультидисциплінарна клініка EuReCa