ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode

EuReCa
МЕРЕЖА ДІАЛІЗНИХ ЦЕНТРІВ
МенюМеню
Дударенко Валерій Борисович

Дударенко Валерій Борисович

Завідувач відділенням, лікар-нефролог вищої категорії

У 2003 році закінчив Національний медичний університет ім. Богомольця, м Київ, в 2004 - інтернатуру за фахом терапія в Київській медичній академія післядипломної освіти ім. П. Л.Шупіка.

У 2004 -2006 рр. працював у відділенні гемодіалізу Центральної міської лікарні м Київ. З 2006 року лікар відділення нефрології та діалізу, лікар Центру інтенсивної терапії критично хворих НАМН України, старший науковий співробітник відділу інтенсивної нефрології Інституту нефрології НАМН Україн

В 2019 році присвоєна  вища кваліфікаційна категорія по нефрології.

Автор і співавтор понад 10 наукових робіт.

Коло науково-практичних інтересів В. Б. Дудранка включає лікування пацієнтів з поєднаною патологією різних органів і систем (кардіо-ренальний, пульмо-ренальний та гепато-ренальний синдроми, онконефрологія тощо), підвищення ефективності діалізної терапії та діагностика, профілакта і лікування порушення харчування у хворих на гемодіалізі.

НефрологДіалізний центр EuReCa

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
Мультидисциплінарна клініка EuReCa