ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode

EuReCa
МЕРЕЖА ДІАЛІЗНИХ ЦЕНТРІВ
МенюМеню
EuReca Київ

Діалізний центр EuReCa підтримує надання послуг за Програмою медичних гарантій

Хронічна ниркова недостатність – це не вирок. Якщо, так сталось, що Ви потребуєте лікування гемодіалізом, наша мета — не тільки подовжити Ваше життя, але й провести лікування так, щоб цей пункт Вашого списку справ залишив позитивні враження та не заважав іншим планам. 

Ефективність, безпека, комфорт – концептуальна основа лікування, якою керується команда клініки EuReCa. 

Ефективність 

Досвідчені лікарі та медсестри, з яких багато хто присвятив лікуванню хворих методом гемодіалізу у провідних українських установах не один десяток років, володіють всім доступним на сьогодні арсеналом методів діалізної ниркової замісної терапії. 

Медичний персонал на регулярній основі проходить курси удосконалення та бере участь в роботі національних та міжнародних науково-практичних конгресів та семінарів, знайомиться з поточними публікаціями у науковій літературі. 

Протоколи лікування, що застосовуються базуються на рекомендаціях міжнародних фахових організацій та найкращих відомих практиках. 
 
Безпека 

EuReCa — це безкомпромісне ставлення до безпеки та якості лікування. Процедури проводяться на обладнані та з використанням одноразових матеріалів виробництва Nipro Corporation (Японія), що дозволяє досягти найвищих показників якості, а комбінація процедури гемодіалізу/гемодіафільтрації з гемоперфузією (так звана комбінована «штучна нирка») з картриджами, що містять іонообмінну смолу забезпечує найкращі результати лікування. 

У клініці реалізований системний підхід до забезпечення якості і безпеки. 

Інженерно-технічні рішення:  

  • припливно-витяжна вентиляція з постійним ультрафіолетовим опроміненням повітря безозоновими бактерицидними увеолевими лампами
  • використання системи водопідотовки, спеціально сконструйована з урахування особливостей складу води місцевості, забезпечує продукцію пермеату з провідністю 1 мСм 

Адміністративні рішення: 

  • зонування та розділення потоків пацієнтів 
  • використання сучасних дезінфектантів, які в тому числі ефективні у відношенні у коронавірусу 
  • чітка регламентація всіх процедур та втручань та порядку контролю за їх виконанням 
  • наявність спеціальних програм інфекційного контролю та контролю якості води та ін.

Особлива увага приділяється індивідуальному захисту та дотримання антисептики та асептики при виконання процедур. 
 
Комфорт

Лікування проводиться у комфортних умовах. І це стосується не тільки доброзичливого та уважного ставлення персоналу, підтримання мікрокліматичних умов (кондиціонування повітря, підігрів підлоги, зональне освітлення), комфортних ліжок зі натуральною білизною, ковдрою та персональних шльопанців. Кожне місце обладнане планшетом з виходом в інтернет та гарнітурою для забезпечення комфортних умов для всіх.

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.

Як безкоштовно отримати лікування гемодіалізом
Як безкоштовно отримати лікування гемодіалізом

Чотири кроки, для початку безкоштовно лікування діалізом у безпечних і комфортних умовах за програмою медичних гарантій.Дізнатись більше

Програма медичних гарантій
Програма медичних гарантій

Обсяг медичних послуг, який надається при лікуванні пацієнтів методом гемодіалізу в амбулаторних умовах за договором відповідно до медичних потреб пацієнта/пацієнткиДізнатись більше

Гемоперфузія
Гемоперфузія

Нейтральна макропориста 3D адсорбційна смола ефективно адсорбує середньомолекулярні токсини та уремічні токсини, що зв’язані з білками. На даний час, HD/HDF+HP є пріоритетною терапією для вилучення уремічних токсинів у пацієнтів з ТХНН. Виключні можливості та вичерпне видалення уремічних токсинівДізнатись більше

Основи лікування нирок
Основи лікування нирок

Нирки – головний «фільтр» організму. Здоровий спосіб життя та правильне харчування – фундамент профілактики захворювань та відновлення нормальної роботи нирок. Медикаментозна та діалізна терапія – що, як і навіщоДізнатись більше

Види гемодіалізу
Види гемодіалізу

·  Звичайний гемодіаліз
·  Подовжений амблаторний гемодіаліз
·  Високопоточний гемодіаліз
·  Короткий щоденний гемодіаліз
·  Гемодіафільтрація
·  Нічний гемодіаліз
·  Домашній гемодіалізДізнатись більше
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
Мультидисциплінарна клініка EuReCa